Функціонування митної вертикалі забезпечене повністю, «кадрового голоду» не буде, - О. Власов

Функціонування митної вертикалі забезпечене повністю, «кадрового голоду» не буде. Крім того, курс на діджиталізацію та розбудову електронної митниці повинен зняти будь-які питання нестачі кадрів, якщо вони виникнуть. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук зазначив очільник ДФС Олесандр Власов.

"Переформатування фіскальних органів триває. Кабмін переглянув граничну чисельність працівників ДФС та затвердив кількість у Державній податковій службі. 

Це ще один крок до створення та повноцінного функціонування нової податкової служби та максимально ефективної роботи митного напрямку, який поки що залишається в структурі ДФС до моменту розблокування конкурсу на Голову Держмитслужби.

Після доопрацювання проекту постанови за дорученням прем’єр-міністра, прийнято спільне, виважене та оптимальне рішення щодо кадрової чисельності.

Таким чином, в апараті ДФС (ДМС) налічується 508 чоловік, територіальних органах – 10 800, всього – 11 308. В апараті ДПС – 1 618 осіб, територіальних органах – 28 252, всього – 29 870, - наводить статистику чиновник.

Крім того, для всіх, хто переймається «кадровим голодом», зокрема, митної складової, Власов навів статистичну довідку.

Так, з 2011 року, коли митниця і податкова працювали, як дві окремі служби, по теперішній час центральний апарат митного блоку збільшився на 60,8% або 192 особи, податкового – на 10,8% або 158 чоловік.

В той же час за цей же період зміни по територіальним органам митниці скоротилися на 28,5% або 4 295 осіб, податкової – на 48% або 26 114 чоловік.

В середньому по структурі органів доходів і зборі зменшення відбулося на рівні 42,2%. Зокрема, середній показник по митниці за 8 років склав мінус 26,6% або 4103 людини, по податковому блоку – на 46,5% або 25 956 осіб.

"Отже, запевняю, функціонування митної вертикалі забезпечене повністю, "кадрового голоду" не буде. Крім того, курс на діджиталізацію та розбудову електронної митниці повинен зняти будь-які питання нестачі кадрів, якщо вони виникнуть", - резюмував очільник ДФС.

Як повідомляв TaxLink, з метою забезпечення здійснення заходів з утворення Державної податкової служби Урядом встановлено граничну чисельність працівників апарату Служби та її територіальних органів за рахунок зменшення граничної чисельності працівників ДФС та її територіальних органів.

Гранична чисельність працівників, яка залишається у ДФС, дасть змогу забезпечити функціонування підрозділів ДФС митного спрямування до прийняття відповідних рішень Уряду та здійснення заходів щодо утворення Держмитслужби.

.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments