Факти про порушення при виплаті зарплат працівникам ДПС у м. Києві ретельно перевірять

Нещодавно у засобах масової інформації з’явилася інформація щодо «невиплати у повному обсязі заробітних плат працівникам Головного управління ДПС у м. Києві». Враховуючи оприлюднену інформацію, в ДПС розпочато перевірку щодо можливих протиправних дій посадових осіб податкової служби столиці.

Для проведення перевірки створено робочу групу. До її складу увійшли представники центрального апарату податкової служби. Перевірка має встановити дотримання умов оплати праці та цільове використання коштів на виплату заробітної плати.

Якщо наведена в ЗМІ інформація підтвердиться, посадовці ГУ ДПС у м. Києві, винні у протиправних діях, будуть притягнуті до відповідальності в межах чинного законодавства.

Забезпечення виплат заробітних плат працівникам ДПСу повному обсязі є одним із пріоритетів кадрової політики податкової служби, оскільки це є стимулом якісного та професійного виконання своїх посадових обов’язків працівниками. Тому ДПС буде оперативно реагувати на інформацію про можливі протиправні дії посадовців ДПС в частині виплати зарплати та їх зловживання своїми службовими обов’язками.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments