Ефективна команда: визначено обов’язки керівництва Мінфіну

Наказом Міністра фінансів Сергія Марченка 6 квітня 2020 року затверджено розподіл обов’язків між керівництвом відомства.

На посаді першого заступника міністра Денис Улютін відповідатиме за міжбюджетні відносини (державний та місцеві бюджети), фінансування безпеки і оборони, органів прокуратури та окремих правоохоронних органів, виконання національних програм співробітництва Україна-НАТО.

Роман Єрмоличев, який до призначення очолював Департамент видатків бюджету гуманітарної сфери, в якості заступника відповідатиме за профільний напрям, а також видатки соціальної сфери та органів влади. 

Василь Шкураков надалі відповідатиме за формування і реалізацію боргової політики, створення системи управління фіскальними ризиками, надходження до державного бюджету від державних підприємств.

До повноважень Юрія Гелетія віднесені сфери фінансової політики, міжнародних фінансових проектів, пробірного контролю і лотерей.

Світлана Воробей відповідатиме за формування та реалізацію Міністерством фінансів податкової та митних політик, а також верифікацію державних виплат.

Мінфін має потужну команду, адже усі згадані посадовці є досвідченими фахівцями з багаторічним стажем роботи у Мінфіні, а також інших органах виконавчої влади.

«Головне для нашої команди - виконувати завдання на користь державі. Ми стикаємося з великою кількістю викликів, але їх усі можна подолати. Питання лише в тому, наскільки швидко. Професійна команда - це запорука того, що вирішення проблем буде настільки швидким, наскільки це можливо», - зазначив міністр фінансів Сергій Марченко під час представлення нових заступників.

Нагадаємо, Верховна Рада України призначила Сергія Марченка на посаду міністра фінансів 30 березня 2020 року.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments