ДПС сприятиме правоохоронним органам у розслідуванні корупційних злочинів, скоєних податківцями

В оновленій податковій немає місця корупціонерам: у службі активно працюють над тим, щоб до її лав не потрапили люди, які схильні до корупційних проявів. Про це повідомляє прес-служба відомства.

При виявленні будь-яких фактів зловживання працівниками своїм службовим становищем, отримання ними неправомірної вигоди вживаються заходи у рамках законодавства для доведення провини порушника.

Податкова також співпрацює з іншими правоохоронними органами у розслідуванні злочинів, пов’язаних з викриттям корупційних проявів в органах ДПС.

Враховуючи це, ДПС надаватиме допомогу Службі безпеки України та слідчим ДБР у розслідуванні факту вимагання начальником державної податкової інспекції Черкащини хабара від підприємця-аграрія.

Так, за повідомленням СБУ, посадовець гарантував керівнику сільськогосподарського підприємства надання позитивного висновку за результатами податкової перевірки. За це, а також за не притягнення аграрія до адміністративної відповідальності за нецільове використання земельних ділянок, податківець вимагав 99 тисяч гривень.

ДПС зацікавлена в чесному та неупередженому розслідуванні цього факту. У разі доведення провини посадовця у суді він повинен понести покарання, передбачене законодавством.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments