Допомога на поховання виплачується юрособою – роботодавцем родичам померлого працівника: що з ПДФО?

ГУ ДПС у Полтавській області нагадує, що відповідно до п.п. «б» п.п. 165.1.22 п. 165.1 ст. 165 розд. IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому п.п. 169.4.1 п. 169.4 ст. 169 ПКУ (у 2020 році – 5880 грн , у 2021 році – 6360 гривень).

Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання).

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments