Дохідна частина бюджету є цілком реалістичною і ДПС готова виконати завдання з наповнення бюджету, – С. Верланов

Як повідомляв TaxLink, Кабінет міністрів України представив доопрацьований до другого читання проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік».

Порівняно з редакцією законопроекту, поданою до першого читання, доходи державного бюджету (без трансфертів) на 2020 рік запропоновано збільшити на 14,18 млрд грн, у тому числі по загальному фонду на 11,9 млрд грн та по спеціальному фонду на 2,3 млрд грн. Дефіцит становитиме 2,09% ВВП. Видатки доопрацьованого проєкту бюджету збільшено до 1 180,1 млрд грн. 

Документ є збалансованим і направленим на вирішення нагальних питань та на виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України.

«Дохідна частина бюджету є цілком реалістичною. Державна податкова служба готова виконати завдання з наповнення бюджету. Для цього будемо підсилювати аналітичну роботу, та приділятимемо посилену увагу роботі з ризиковими платниками податків», - прокоментував проект Державного бюджету на наступний рік очільник ДПС Сергій Верланов.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Що із вартістю товарів, придбаних у платників ЄП, при коригуванні фінансового результату?

15 Листопада 2019

Об’єкт оподаткування змінив призначення: як інформувати податкову?

15 Листопада 2019

Порушення термінів реєстрації в ЄРПН розрахунку коригування у разі зменшення вартості поставки: до кого застосовується штраф?

15 Листопада 2019

Чи має право п/є до початку документальної планової перевірки подати декларації із запізненням термінів за періоди, що підлягають перевірці?

15 Листопада 2019

Особливості направлення податківцями запитів платникам податків про подання інформації

15 Листопада 2019

ВС про арешт рахунків, призначених для виплати заробітної плати

15 Листопада 2019

Виправлення помилки «Індивідуальний податковий номер покупця»: які наслідки?

15 Листопада 2019

Платник екоподатку перебуває на обліку у місті з районним поділом: чи можна подавати одну декларацію екоподатку за викиди?

15 Листопада 2019