Договір про співробітництво із Швейцарією, та перспективи швидкого проведення земельної реформи

Аа Аа

12 жовтня міністр фінансів України провів низку зустрічей в рамках свого візиту до Вашингтону. Зокрема, як повідомляється на сайті Міністерства фінансів України Олександр Данилюк зустрівся з Міністром фінансів Швейцарії Ілі Мауером.

В рамках зустрічі обговорили двосторонню співпрацю між Україною та Швейцарією.

Одне з ключових питань, яке підіймалося на зустрічі – це внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом Швейцарії про уникнення подвійного оподаткування та запобігання податковим ухиленням.

Сторони домовилися в найшвидші терміни опрацювати та підписати Протокол про внесення відповідних змін.

Того ж дня Олександр Данилюк провів плідну зустріч з Віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером.

В ході зустрічі учасники обговорили перебіг реформ і співпрацю України зі Світовим банком, а також висловили впевненість, що Світовий банк і надалі залишиться надійним партнером України на шляху до сталого розвитку.

Олександр Данилюк наголосив на важливості участі Світового банку у процесі реформ, спрямованих на модернізацію та структурну перебудову української економіки.

Зі свого боку, Сиріл Мюллер підкреслив важливість розпочатих Україною реформ та необхідність впровадження земельної реформи для подальшого економічного розвитку. Земельна реформа буде включати в себе скасування мораторію на продаж сільгоспземель вже с січня 2018 року.

Зараз Україна та Світовий банк спільно працюють над десятками проектів. Кожен з них сприяє обміну досвідом, створенню нових робочих місць і зміцненню фінансової системи країни.

Слід також зазначити, що останнім часом міністр фінансів розгорнув активну міжнародну діяльність, про що ми писали раніше:

Україна та Велика Британія актуалізували Угоду про уникнення подвійного оподаткування

Україна та Туреччина ухвалили план розвитку двосторонніх відносин до 2020 року

Попередня стаття Наступна стаття