До якого контролюючого органу необхідно звертатись фізособі для проведення звірки даних по транспортному податку?

ГУ ДФС у м. Києві нагадує, що відповідно до законодавства контролюючий орган зобов’язаний самостійно визначити суму грошових зобов’язань, передбачених для сплати транспортного податку та до 1 липня року базового податкового періоду надіслати (вручити) платнику податку за місцем його реєстрації відповідне податкове повідомлення-рішення про сплату суми транспортного податку та відповідні платіжні реквізити.

Разом з тим, фізичні особи - платники транспортного податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу для проведення звірки даних щодо:

а) об’єктів оподаткування, що перебувають у власності платника податку;

б) розміру ставки податку;

в) нарахованої суми податку.

У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, контролюючий орган проводить перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Для проведення звірки платникам м. Києва потрібно особисто звернутися до ГУ ДФС у м. Києві за адресою: вул. Лєскова, 2 та мати при собі оригінали документів, що підтверджують право власності на об’єкт оподаткування, перехід права власності на об’єкт оподаткування тощо.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments