«Єдиному вікну» бути?

27 Липня 2016
Аа Аа

Міністерство фінансів України повідомило про завершення підготовчих дій для запуску «Єдиного вікна» на митниці з 1 серпня цього року. Із запуском даної системи нарешті буде реалізовано принцип, закріплений у частині четвертій статті 319 Митного кодексу України, що має спростити здійснення контролю за переміщенням через митний кордон України окремих видів товарів.

Також Міністерство фінансів України зазначає, що запуск «Єдиного вікна», що реалізується в рамках комплексної реформи митниці, матиме результатом суттєве зменшення корупції в даній сфері, пришвидшення проходження передбачених держаних видів контролю та мінімізацію витрат суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності.

Крім того, на офіційному сайті Мінфіну в сканованому вигляді оприлюднено наказ від 25.7.2016 № 657 «Про затвердження переліків даних, необхідних для функціонування інформаційно-телекомунікаційної системи органів доходів і зборів», прийнятого на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2016 № 364, що набирає чинності з 01.08.2016. Даним наказом затверджено: перелік місць митного оформлення, в яких застосовується Порядок інформаційного обміну між органами доходів і зборів, іншими державними органами та підприємствами за принципом «єдиного вікна» з використанням електронних засобів передачі інформації; перелік пунктів пропуску через державний кордон України, в яких функціонують комплекси для здійснення автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин та ядерних матеріалів; перелік документів, які необхідно подати відповідному контролюючому органові для завершення відповідного виду державного контролю.

Зазначений наказ набирає чинності з моменту його офіційного оприлюднення. Проте, як видно із сканованої копії, станом на дату його висвітлення на сайті Мінфіну, в Міністерстві юстиції України його ще не зареєстровано.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Спрощенці, яким дозволено здійснювати діяльність в сфері страхування, - ДПС інформує

21 Жовтня 2020

«Адреса реєстрації» та «адреса фактичного місця проживання» в заявах за ф. № 1-ДР або № 5-ДР при заповненні іноземцем

21 Жовтня 2020

Видача недійсного фіскального чека при придбанні товарів чи наданні послуг: які дії споживачів?

21 Жовтня 2020

Право внутрішньо переміщеної особи на податкову знижку за витратами на оренду житла, - ДПС інформує

21 Жовтня 2020

Повідомлення про прийняття працівника на роботу можливо подавати за допомогою програмного забезпечення, - ДПС

21 Жовтня 2020

Одиниці обліку пального та спирту етилового: що використовується в CЕАРП та СЕ?

21 Жовтня 2020

Припинення ФОП – платника екоподатку: подання ліквідаційної декларації

21 Жовтня 2020

Обслуговування вантажного авто: чи включати до витрат підприємця на загальній системі?

21 Жовтня 2020