ДФС України виконала доручення Кабміну щодо впровадження на митницях країни системи «Єдине вікно»

03 Серпня 2016
Аа Аа

Директор департаменту інформаційних технологій ДФС України Олександр Івашкович повідомив про завершення розробки автоматизованої системи «Єдине вікно», забезпечення системи необхідним устаткуванням та її запуск з 1 серпня 2016 року. Про це стало відомо із відео на офіційній сторінці ДФС України у Facebook.

За його словами, програмне забезпечення складається з таких частин:

  • робоче місце митника (модуль, що функціонує у складі автоматизованої системи митного оформлення та дозволяє виконувати завдання, визначені Постановою Кабміну від 25 травня 2016 року № 364);
  • модуль для роботи суміжних служб (WEB-інтерфейс, що дозволяє працівникам суміжних служб переглядати надіслані декларантами документи, на підставі яких приймаються відповідні рішення та вноситься інформація про результати контролю).

Також Олександр Івашкович зазначив, що у системі є функція обміну повідомленнями між митницями та декларантами з інформацією щодо перетину товарами митного кордону України, проходження попереднього документального контролю та зазначенням видів державного контролю, які ще необхідно буде здійснити. Було зауважено, що подання документів, необхідних для здійснення таких видів контролю, декларантами може бути здійснено  як за допомогою «Єдиного вікна», так і за «старою схемою».

Директор департаменту інформаційних технологій ДФС України розповів, що з 1 січня було проведено навчання адміністраторів суміжних служб щодо роботи із WEB-інтерфейсом «Єдиного вікна». Проте безпосереднє виконання своїх функцій в рамках «Єдиного вікна» працівниками суміжних служб буде можливе тільки після того, як Мінфін надасть в офіційному порядку перелік адміністраторів таких служб до ДФС України та вони будуть внесені до системи.

Нещодавно Мінфін роз’ясняв принцип роботи електронної системи «Єдине вікно», яка запрацювала на митницях з 1 серпня цього року.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Спрощенці, яким дозволено здійснювати діяльність в сфері страхування, - ДПС інформує

21 Жовтня 2020

«Адреса реєстрації» та «адреса фактичного місця проживання» в заявах за ф. № 1-ДР або № 5-ДР при заповненні іноземцем

21 Жовтня 2020

Видача недійсного фіскального чека при придбанні товарів чи наданні послуг: які дії споживачів?

21 Жовтня 2020

Право внутрішньо переміщеної особи на податкову знижку за витратами на оренду житла, - ДПС інформує

21 Жовтня 2020

Повідомлення про прийняття працівника на роботу можливо подавати за допомогою програмного забезпечення, - ДПС

21 Жовтня 2020

Одиниці обліку пального та спирту етилового: що використовується в CЕАРП та СЕ?

21 Жовтня 2020

Припинення ФОП – платника екоподатку: подання ліквідаційної декларації

21 Жовтня 2020

Обслуговування вантажного авто: чи включати до витрат підприємця на загальній системі?

21 Жовтня 2020