ДФС України поглиблює взаємодію з митним комітетом Азербайджану у сфері боротьби з митними правопорушеннями

15 Липня 2016
Аа Аа

Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров та голова Державного митного комітету Азербайджанської Республіки Алієв Айдин Алі оглу підписали Протокол про взаємодію між відомствами у сфері боротьби з митними правопорушеннями, пов'язаними з переміщенням товарів повітряним транспортом.

«Підписання Протоколу свідчить про взаємну зацікавленість покращувати роботу митних органів та поглиблювати взаємодію у сфері обміну інформацією. Реалізація положень Протоколу сприятиме підвищенню ефективності боротьби з контрабандою та іншими правопорушеннями, віднесеними до компетенції митних органів України та Азербайджану», - наголосив Роман Насіров. Він зазначив, що Протокол передбачає визначення уповноважених підрозділів, які будуть обмінюватися інформацією по мірі її надходження.

Метою такого співробітництва є підвищення ефективності боротьби з контрабандою та іншими правопорушеннями, які належать до компетенції митних органів, зокрема в сфері авіаперевезень. Як результат підписання Протоколу очікується оперативне налагодження обміну інформацією між митними  органами України та Азербайджану та, як наслідок, – зменшення порушень законодавства з питань державної митної справи.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments