ДФС України арештувала майно «Укргазвидобування»

07 Липня 2016
Аа Аа

Податківцями заарештовано майно ПАТ «Укргазвидобування» (далі – УГВ) на 1,8 млрд грн за несплату ренти операторів спільної діяльності (далі – СД), повідомив на своїй офіційній сторінці у Facebook Голова «Укргазвидобування» Олег Прохоренко.

«1 мільярд 802 мільйонів гривень – свіжий приклад неефективності та корумпованості попередніх керівників УГВ. Їхні крадіжки доганяють нас і через рік після початку трансформації УГВ з годівниці на сучасний видобувний бізнес», – сказав Олег Прохоренко.

За його словами, ще в лютому компанія подавала до суду на розрив договорів СД і для нього й досі відкрите питання: «Скільки ще треба доказів нашим "чесним судам", щоб нарешті дозволити УГВ розірвати договори СД».

Як повідомлялося на офіційному сайті УГВ, компанія неодноразово зверталася як до ДФС України, так і до операторів СД з метою отримати інформацію щодо боргу УГВ перед бюджетом, але відповіді так і не було надано, а оператори СД, в свою чергу, надавали компанії довідки від ДФС про відсутність будь-якої заборгованості.

Інформація щодо суми податкового боргу була надана податківцями тільки минулого місяця, одночасно з рішеннями про опис майна в податкову заставу за зобов’язаннями операторів СД.

З цих причин, директор з правових питань «Укргазвидобування» Олена Кобець впевнена, що рішення ДФС України про опис майна у податкову заставу мають бути скасовані, тому що вони прийняті з порушенням норм Податкового кодексу України.

На сайті зазначають, що за умовами чинних договорів про СД компанія «Укргазвидобування» не відповідає за ведення бухгалтерського та податкового обліку оператора СД, а отже, не може впливати на сплату ним податкових зобов’язань.

«Тепер, отримуючи подібні  рішення органів ДФС, ми змушені  відстоювати інтереси стратегічно важливого для держави підприємства в судах», – пише прес-служба УГВ.

УГВ вже звернулося з позовами до трьох органів ДФС України з метою добитися визнання протиправними та скасувати відповідного рішення податкової служби. До подання готується ще 4 позови.

За матеріалами «Укргазвидобування».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments