ДФС розробляє механізм контролю за поставками через поштові та експрес-відправлення

25 Квітня 2018 (0) #ДФС #контроль #поставки
Аа Аа

Прес-служба Державної фіскальної служби України повідомляє, що на сьогодні ДФС розробляє програмний продукт, за допомогою якого буде здійснюватися контроль за поставками через поштові та експрес-відправлення.

Так, в. о. Голови ДФС Мирослав Продан прокоментував підготовку ДФС до введення в дію норми щодо обмеження кількості поштових пересилань, які людина має право отримувати без сплати податків.

Він також зазначив, що змінюватиметься і механізм отримання поштових відправлень.

«Сьогодні в одному пакуванні може бути тисяча одиниць товару, який нібито приходить сотні різним людям. А фактично весь товар отримує одна фірма-імпортер. Її представник приходить у відділення з дорученнями від ста людей й бере товар без сплати податків. Поштовому оператору не принципово, хто отримує відправлення», – підкреслив Мирослав Продан.

За його словами, ця схема досить масштабна, через неї держава втрачає мільярди гривень і ДФС вживатиме всіх заходів для її руйнування.

Щодо інших схем, якими користувалися порушники митного законодавства, то, як відзначив Мирослав Продан, на сьогодні завдяки законодавчим змінам вже знято питання «піджаків» у процесі рішення щодо ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією.

«Ми бачимо зростання обсягів легальних поставок, наприклад побутової техніки. Бюджет від цього виграв. Практика, коли фуру перед кордоном розвантажували, фактично в руках переносили імпортний товар через пункт пропуску без розмитнення, а потім знову завантажували, відійшла у минуле», – розповів очільник ДФС.

Крім того, після встановлення скануючих систем на пунктах пропуску, над чим сьогодні активно працює ДФС, практично неможливим стане процес контрабанди товарів.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Платник податків звільнений від відповідальності, якщо діяв відповідно до наданих податковою консультацією роз'яснень, - ВС

15 Серпня 2018

У 2018 році забезпечено скорочення податкового боргу на 9,8 млрд гривень

15 Серпня 2018

Одноразові виплати працівнику за окремі доручення не включаються до середнього заробітку при його розрахунку, - ВС

15 Серпня 2018

Проведення фактичної перевірки суб'єкта господарювання: юридичні нюанси

15 Серпня 2018

Які неприбуткові установи та організації можуть бути внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій?

15 Серпня 2018

Повернення надміру сплачених сум податку на доходи фізичних осіб, - ДФС інформує

15 Серпня 2018

До плану-графіку планових перевірок на 2018 рік включено 235 експортерів лісоматеріалів

15 Серпня 2018

Скасування та обмеження пільг чорнобильцям визнано неконституційним

15 Серпня 2018