ДФС роз’яснює, чи оподатковуються ПДВ послуги з ремонту та модернізації продукції оборонного призначення

30 Жовтня 2017 (0) #ПДВ #ДФС #Роз'яснення ДФС
Аа Аа

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації  від 11.10.2017 № 2217/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо порядку застосування режиму звільнення від оподаткування податком на додану вартість товарів оборонного призначення.

Фіскали повідомляють, що звільняються від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України та постачання на митній території України товарів оборонного призначення, виготовлених для потреб правоохоронних органів, Збройних Сил України та інших військових формувань, утворених відповідно до законів України, а також для цілей АТО, відповідно до пункту 32 підрозділу 2 розділу XX Податкового кодексу України (далі – ПК України). Наприклад, каски, бронежилети, інші речі, що слугують комплектуючими засобами для відповідних товарів. При цьому такі товари, комплектуючі засоби/матеріли повинні класифікуватися у відповідних товарних підкатегоріях згідно з УКТ ЗЕД.

Таким чином, контролюючий орган робить висновок, що пільговий режим, визначений пунктом 32 підрозділом 2 розділом ХХ ПК України, поширюється лише на операції з постачання чи ввезення на митну територію України відповідних товарів, які класифікуються за УКТ ЗЕД та відповідають групам, товарним позиціям і підкатегоріям УКТ ЗЕД, визначеним у пункті 32 підрозділу 2 розділу XX ПКУ, та постачаються виключно у цілях АТО. І жодних пільг не може бути надано на постачання послуг, у тому числі послуг з ремонту та модернізації продукції оборонного призначення, що надаються у рамках виконання державного контракту.

 

Попередня стаття Наступна стаття