ДФС роз’яснила деякі питання щодо обов’язкових реквізитів у податковій накладній

Аа Аа

Державна фіскальна служба України в індивідуальній податковій консультації від 11.10.2017 № 2218/6/99-99-15-03-02-15/ІПК надала роз’яснення щодо деяких питань зазначення обов’язкових реквізитів у податковій накладній.

Фіскальний орган пояснює, що обов’язковими реквізитами у податковій накладній, зокрема, є опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг. Також суб’єкт господарювання обов’язково повинен зазначити код товару згідно з УКТ ЗЕД або код послуг згідно з ДКПП. При цьому платник податків може зазначити відповідні коди не повністю, але не менш як чотири цифри, окрім випадків здійснення операцій з підакцизними товарами, а також з товарами, ввезеними на митну територію України.

Також контролери нагадують, що коди товарів згідно з УКТ ЗЕД затверджено Законом України "Про Митний тариф України". А коди послуг згідно з ДКПП визначені у ДКПП (ДК 016:2010), затвердженому наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 11.10.2010 № 457. При цьому ДФС визначає умовні коди товарів, що відсутні в УКТ ЗЕД. Такі коди можна знайти на офіційному веб-порталі ДФС за адресою: http://sfs.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/dovidniki-/288992.html.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments