ДФС пропонує бізнесу замість традиційних РРО використовувати телефони, планшети та ноутбуки

Аа Аа

Державна фіскальна служба пропонує підприємцям альтернативу касовим апаратам. Про це, на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук, повідомив очільник відомства Мирослав Продан.

"Кабінет Міністрів підтримав ідею про спрощення реєстрації та використання касових апаратів. Ми також розпочинаємо реалізацію проекту з використання нових технологій та технічних засобів для реєстрації розрахункових операцій. 

У межах проекту хочемо запропонувати підприємцям альтернативу касовим апаратам - замість традиційних РРО вони зможуть використовувати мобільні телефони, планшети, ноутбуки та інші сучасні засоби комунікації.

Це спростить ведення обліку, зробить його більш зручним, вирішить проблему додаткових витрат на експлуатацію та обслуговування касових апаратів. Таким чином, будуть створені умови для виведення з «тіні» значної частини бізнесу та унеможливлення реалізації контрабандних товарів на внутрішньому ринку країни.

Сподіваюсь на плідну співпрацю у цьому напрямку з командою Мінфіну під керівництвом Оксани Маркарової", - зазначив він, 

Як повідомляв TaxLink, 06 червня Уряд прийняв два проекти Постанов, які дозволять запровадити інноваційні підходи у сфері РРО.

Так, Мінфін напрацював рішення, які спрощують використання касових апаратів (РРО) та ініціює пілотний проект реєстрації та експлуатації новітніх моделей.

Попередня стаття Наступна стаття