ДФС представила проект TWINNING

09 Лютого 2016
Аа Аа

Державна фіскальна служба представила проект TWINNING «Підтримка Державної фіскальної служби України у розвитку елементів інтегрованого управління кордонами у митній сфері».

Контракт на запровадження проекту був підписаний ще в середині грудня минулого року. Учасниками консорціуму є Німеччина, Польща та Литва. Ці країни є багаторічними партнерами України у запровадженні новітніх технологій у процесі митного контролю та оформлення, а також радниками у таких питаннях як боротьба з корупцією та визначення митної вартості.

Проект TWINNING передбачає проведення консультацій між представниками ДФС та експертами з країн-партнерів стосовно впровадження елементів інтегрованого управління кордонами та проведення нормотворчої роботи у сфері боротьби з корупцією та інших важливих питань.

Як зазначив Голова ДФС Роман Насіров, проект, передусім, має на меті наблизити митне законодавство України до стандартів ЄС, приєднатись до Конвенції про спільну транзитну процедуру, підтримати повноцінне функціонування комплексу «Електронна митниця» та розробити комплексну систему протидії корупції.

Проект TWINNING триватиме два роки. На його реалізацію Європейський союз виділив 1,85 млн євро.

Джерело: Прес-служба Державної фіскальної служби України

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments