ДФС готує матеріали до суду проти Савіка Шустера

17 Червня 2016
Аа Аа

Роман Насіров завжди небагатослівний, коли справа стосується окремих платників податків. Воно і зрозуміло, адже працівники ДФС не мають права розголошувати інформацію про суб’єктів господарювання без їх згоди, але громадськість все одно намагається дізнатися нові подробиці відповідних справ.

Зокрема, мова піде про подробиці справи щодо «Савік Шустер студії», котра набула значного розголосу.

Роман Насіров в інтерв’ю виданню Лівий берег попри своє небажання все ж таки коротко розповів про офіційну позицію ДФС щодо Савіка Шустера, уникаючи значних подробиць.

Зауважимо, що на бажання інтерв’юера почути позицію Романа Насірова щодо гучної справи Савіка Шустера, очільник податкового відомства сказав: «Мені б не хотілося коментувати ще одного платника податків».

Але згодом все ж таки розповів про офіційну позицію ДФС по цій справі: «Тривають слідчі дії, були ідентифіковані конкретні факти несплати податків», – повідомив Роман Насіров і в ході діалогу додав, що, як тільки слідство буде завершено, слідче управління ДФС передасть матеріали до суду і суд винесе рішення.

За словами Романа Насірова, завершиться слідство приблизно через місяць-півтора.

Голова ДФС України також зазначив, що у більшості країн світу несплата податків є найсерйознішим злочином, після вбивства і зґвалтування.

«В Україні несплата податків – тестування свободи слова», – саме так прокоментував Голова ДФС України відношення українців до відповідальності сплати податків.

Що ж до свого податкового обов’язку, то Роман Насіров зазначив, що у 2014 році він потрапив в ТОП-500 фізосіб по сплаті податків.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments