Держбюджет країни поповнився за рахунок виплати «Укрнафтою» податкових зобов’язань

08 Червня 2016
Аа Аа

6 червня провідна нафтогазова компанія України ПАТ «Укрнафта» сплатила до державного бюджету України 386 млн грн податків. Про це повідомила прес-служба компанії.

«Не дивлячись на важку економічну ситуацію і ініційований процес досудової санації підприємства з метою його фінансового оздоровлення, ПАТ «Укрнафта» продовжує виплачувати поточні податки державі», – зазначив голова правління «Укрнафти» Марк Роллінс.

Всього за перший квартал 2016 року «Укрнафта» перерахувала до держбюджету 1,574 млн грн поточних податкових зобов'язань, більша частина яких – виплата по рентній ставці за користування надрами – 824 млн грн і 47 млн грн податку на прибуток. У квітні компанія заплатила 303 млн грн податкових платежів, в тому числі 98 млн грн рентної плати. У попередні місяці поточного року компанією сплачено 1,88 млрд грн податків.

Марк Роллінс повідомив, що нова бізнес-модель компанії дозволить збільшити грошовий потік: «Ми почали реструктуризацію та реформування наших закупівель та системи роздрібних продажів, а також ініціювали програму по скороченню витрат. Ці заходи допоможуть не тільки виплачувати всі наші поточні податкові зобов'язання в установлені строки, але і внесуть значний внесок у скорочення накопиченої “історичної” заборгованості», –  зазначив голова правління ПАТ «Укрнафта».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments