Депутати розробили новий закон, який регулює статус криптовалют

09 Жовтня 2017 (0) #криптовалюта
Аа Аа

У п’ятницю, 06 жовтня, у Верховній Раді України було зареєстровано законопроект за номером 7183 від 06.10.2017 «Про обіг криптовалюти в Україні».

Ініціаторами законопроекту виступила група народних депутатів із Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності.  Серед них:

 Єфремова Ірина Олексіївна  (Комітет Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради),

Денісова Людмила Леонтіївна (голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення),

 Котвіцький Ігор Олександрович (член Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності),

Рибак Іван Петрович (голова підкомітету з питань державного моніторингу навколишнього природного середовища Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи),

Войцеховська Світлана Михайлівна (голова підкомітету з питань законодавства про статус народного депутата України Комітету Верховної Ради України з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України).

Хоча раніше голова фінансового комітету парламенту Сергій Рибалка говорив про те, що саме його комітет розпочав роботу над законопроектом, який дозволить врегулювати статус криптовалют в Україні.

Текст документа на цей момент відсутній на сайті Ради. Законопроект передано на розгляд профільних комітетів Верховної Ради.

Також слід згадати, що НБУ заявив про негативне ставлення до офіційного визнання криптовалют в Україні.

Попередня стаття Наступна стаття