Чи встановлений термін для перерахування коштів з електронного рахунку в СЕА?

Аа Аа

У загальнодоступному інформаційному ресурсі «ЗІР» (категорія 101.08) була надана відповідь стосовно терміну перерахування Держказначейством суми податкового зобов’язання з ПДВ до бюджету та/або поточного рахунку (для суб’єкта спеціального режиму оподаткування ПДВ), якщо такі кошти попередньо не були вчасно перераховані платником на електронний рахунок в системі електронного адміністрування ПДВ (далі – електронний рахунок в СЕА).

Зокрема, фіскальною службою, на підставі пункту 22 Порядку, затвердженого Постановою КМУ від 16.10.2014 року  № 569, фактично було зазначено, що конкретного терміну для вищезазначеного перерахування коштів не передбачено, але Держказначейство здійснює його по мірі перерахування платником ПДВ коштів на його електронний рахунок в СЕА.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments