Чи сплачувати акциз за ставкою 4,2 євроценти за літр при оптовому продажу пального?

18 Травня 2016
Аа Аа

У листі ДФС України від 06.05.2016 р. № 4761/К/99-99-12-03-03-14 «Про надання податкової консультації щодо оптової торгівлі пальним» роз’яснено, що акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів не справляється при оптовому продажу пального.

ДФС України нагадала, що в абзацах другому – третьому підпункту 14.1.212 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України надано визначення термінів «реалізація пального» і «реалізація суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів». Норма щодо фізичного відпуску з автозаправної станції та/або автомобільної автозаправної станції товарів, зазначених у підпункті 215.3.4 пункту 215.3 статті 215 Кодексу, стосується лише реалізації пального суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі.

Як висновок, у вказаному листі зазначено: «Таким чином, об’єкт оподаткування акцизним податком за ставкою 0,042 євро за кожний літр реалізованого (відпущеного) товару не виникає при здійсненні оптового продажу пального, а виникає при реалізації такого пального суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі, тобто при здійсненні фізичного відпуску пального з автозаправної станції та/або автомобільної автозаправної станції».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments