Чи нараховувати ПДВ на постачання технічної підтримки програмної продукції?

ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 10.01.2018 № 93/6/99-99-15-03-02-15/ІПК, надаючи роз’яснення на запит платника податків щодо порядку оподаткування ПДВ операцій з постачання програмної продукції, до складу вартості якої входять послуги з технічної підтримки такої програмної продукції, дійшла таких висновків.

Режим звільнення від оподаткування ПДВ поширюється не на осіб, а на операції. Не має значення кількість етапів постачання програмної продукції від особи, яка її створила, до останнього покупця (споживача), якщо на цих етапах відбувається перехід права власності на програмну продукцію (згідно з договором про передання виключних майнових прав інтелектуальної власності). На всіх етапах в ланцюгу постачань програмної продукції операції з такого постачання звільняються від ПДВ.

Якщо технічна підтримка (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків) програмної продукції (комп'ютерних програм), що здійснюється її виробником, є складовою частиною операції з постачання програмної продукції, то операція з постачання програмної продукції, до складу вартості якої входять послуги з технічної підтримки (встановлення, налаштування, тестування, виявлення та усунення недоліків) програмної продукції (комп'ютерних програм), звільняється від оподаткування ПДВ.

 

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments