Чи має право платник визначити уповноважену особу для подання звітності контролюючим органам?

ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що відповідно до ст.19 Податкового кодексу України платник податків веде справи, пов’язані зі сплатою податків, особисто або через свого представника.

Особиста участь платника податків в податкових відносинах не позбавляє його права мати свого представника, як і участь податкового представника не позбавляє платника податків права на особисту участь у таких відносинах. 

Представниками платника податків визнаються особи, які можуть здійснювати представництво його законних інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, на підставі закону або довіреності.

Довіреність, видана платником податків - фізичною особою на представництво його інтересів та ведення справ, пов’язаних із сплатою податків, має бути засвідчена відповідно до чинного законодавства. 

Представник платника податків користується правами, встановленими ПКУ для платників податків.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Товарно-транспортні накладні: які ризики при оформленні?

17 Травня 2019

Проведення перевірки у період оскарження рішення про її призначення є нівелюванням права платника податку на її оскарження

17 Травня 2019

Збір за місця для паркування транспортних засобів: кого віднесено до платників податків?

17 Травня 2019

ВС про наявність законного інтересу як предмета судового захисту в адміністративному судочинстві

17 Травня 2019

Європейський суд загальної юрисдикції скасував рішення Єврокомісії щодо польського податку для ретейлерів

17 Травня 2019

Військова служба за контрактом: що з поданням звітності та сплатою ЄП підприємцем?

17 Травня 2019

За матеріалами підрозділів внутрішньої безпеки ДФС розпочато 53 кримінальних провадження

17 Травня 2019

Державна податкова служба України отримала реєстрацію як юридична особа

17 Травня 2019