Чи є благодійна організація платником податку на нерухомість?

Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що відповідно до пп. 266.1.1 п. 266.1 ст. 266 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платниками податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки (далі податок на нерухомість), є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Перелік об’єктів нерухомості, які не є об’єктами оподаткування податком на нерухомість, визначено пп. 266.2.2 п. 266.2 ст. 266 ПКУ. Особливостей для благодійних організацій щодо сплати податку на нерухомість нормами ПКУ не встановлено.

Отже, якщо благодійна організація згідно з інформацією Державного реєстру речових прав на нерухоме майно має у власності об’єкти нерухомості, що використовуються такою організацією згідно із статутом, то така організація відповідно до норм ПКУ є платником податку на нерухомість.

Попередня стаття Наступна стаття

Останні новини:

Чи можливе використання ділових очікувань для прогнозування економічної активності в Україні, – дослідження НБУ

18 Липня 2018

Показник ΣОвердрафт в СЕА ПДВ: який порядок розрахунку?

18 Липня 2018

Порядок відображення у фіскальних чеках сум заокруглень, - ДФС інформує

18 Липня 2018

ДФС та Нацполіція проведуть експеримент щодо протидії ухиленню від сплати митних платежів

18 Липня 2018

Змінено порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого ЄСВ

18 Липня 2018

Фізособа отримала дохід не від податкового агента: коли необхідно сплатити військовий збір з такого доходу?

18 Липня 2018

У зв’язку з реорганізацією, ДПІ у районах ГУ ДФС у м. Києві втрачають статус окремих юридичних осіб

18 Липня 2018

Порядок припинення дії договору про визнання електронних документів за ініціативи підписувача, - ДФС інформує

18 Липня 2018