Бізнес радить Мінфіну підвищити ефективність витрачання податків

Голова ДФС України Роман Насіров отримав доручення від Міністра фінансів Олександра Данилюка щодо підвищення обсягів надходжень до Держбюджету від сплати платниками податкових та митних платежів.

Водночас очільник податкової зауважив, що в минулому році доходи ДФС України збільшились на 25 %, що, на його думку, і так багато.

Ситуацію зі сплатою податкових платежів в Україні прокоментував директор інституту соціально-політичного проектування «Діалог» Андрій Миселюк.

Він зазначає, що згідно зі статистикою, повноцінно сплачують податки лише 40 % підприємців від загальної кількості зареєстрованих в Україні.

За його словами, такий малий відсоток зумовлений скептичним ставленням бізнесу до призначення та розподілення державою податкових надходжень.

Андрій Миселюк розповідає, як реагує бізнес на заяви від держави щодо збільшення надходжень до казни. Підприємці не розуміють, чому вони повинні сплачувати більші податки та вимагають підвищити ефективність витрачання податків. Бізнес середовище також наголошує на прозорості системи.

Нагадаємо, ДФС України проводили перевірку платників податків з метою виявлення порушень податкового законодавства, а саме щодо повноти нарахувань і виплати заробітних плат, за результатами якої було виявлено, що 66,6 % роботодавців в Україні сплачують працівникам зарплату у конвертах.

За матеріалами: «РИА Новости Украина»

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments