Безкоштовний сервіс для платників податку з доходів фізичних осіб

09 Березня 2016
Аа Аа

Для зручності наших користувачів на сайті Taxlink розміщено податкову декларацію про майновий стан і доходи, яка доступна для онлайн-заповнення.

Вперше на просторах Інтернету, та саме користувачам платформи Taxlink випадає унікальна можливість абсолютно безкоштовно та максимально зручно скористатися нашим новим онлайн-сервісом для заповнення декларації про майновий стан і доходи.

Завдяки йому фізичні особи – підприємці та інші громадяни можуть подавати до податкових органів безкоштовно заповнену на нашому сайті та роздруковану декларацію про майновий стан і доходи та додатки до неї. Крім того, декларація містить інформаційні поля, в яких юристи нашої компанії розмістили примітки, які допоможуть користувачеві дізнатися, як правильно заповнити відповідні значення форми. Для Вашої зручності в документ вшиті формули, які відразу розраховують суму Вашого податку.

Зауважимо, що з 1 січня 2016 року платники податків подають декларацію за новою формою, затвердженою Наказом Міністерства фінансів України від 2 жовтня 2015 року № 859. Наша платформа – перший інтернет-ресурс з оновленою формою декларації, що дозволяє дуже швидко та без проблем задекларувати річні доходи.

Перша хвиля подання річної декларації для фізичних осіб – підприємців, за результатами 2015 року, закінчились 10 лютого 2016 року. Проте нашими послугами можуть скористатись громадяни та особи, які здійснюють незалежну професійну діяльність, адже для них граничний термін подання декларації – 3 травня 2016 року (перший робочий день після граничного строку подання декларації).

Детальніше про зміни форми річної декларації читайте в аналітичному матеріалі – «Новий рік – нова звітність».

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments