Асоціація платників податків України підтримує позицію нардепа Данила Гетманцева щодо "амністії капіталів", - Г. Катамадзе

Питання нульового декларування, так званої «амністії капіталів», - активно обговорюється учасниками Української Ради Бізнесу, які протягом двох років намагалися переконати владу вжити невідкладні заходи в цьому напрямі. Про це зазначив у коментарі для офіційної Фейсбук-сторінки УРБ Президент Асоціації платників податків України, член УРБ Грігол Катамадзе.

Серед іншого, він прокоментував останні заяви народного депутата Данила Гетманцева («Слуга народу»), якого називають серед претендентів від партії "Слуга народу" на пост глави парламентського Комітету з питань податкової та митної політики. За словами депутата, проект закону про амністію капіталів, прийняття якого було однією з передвиборчих обіцянок Президента Володимира Зеленського, фактично готовий до внесення на розгляд парламенту.

«Ми в Асоціації платників податків почали активно обговорювати це питання ще з 2015 року, але в сукупності з прийняттям нового ліберального Податкового Кодексу. Тобто прийняти нові правила гри в оподаткуванні – й оголосити амністію капіталу», - нагадав президент асоціації.

«Цілком поділяю думку пана Гетманцева про те, що почати наше фінансове життя з чистого аркуша ми можемо, даючи можливість громадянам добровільно вивести на світло Боже свої заощадження. І те, що нова влада демонструє бажання в дуже стислі терміни розпочати цей процес, - обнадіює», - заявив він.

Грігол Катамадзе нагадав, що 19 липня Українська Рада Бізнесу підписала з партією «Слуга народу» Меморандум, у якому міститься в тому числі і прийняття нульового декларування: «Зараз залишилося поки питання про ставки. Ми говоримо, що під час придбання ОВДП ставка має бути 0%, під час повернення капіталу – 3%. Зазначу, що особисто я всі ці роки відстоюю ставку 0% на всі види, щоб люди повірили, але ця тема дискусійна».

«Ми підтримуємо зусилля пана Гетманцева і дуже сподіваємося, що очоливши профільний комітет у Верховній Раді, він зможе створити атмосферу ділового співробітництва не лише всередині комітету, а й співробітництва з українським – підкреслюю, українським бізнесом. УРБ готова підставити плече комітету в цьому співробітництві», - підкреслив пан Катамадзе.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments