Apple заплатить 318 мільйонів євро для врегулювання спору з податковим агентством Італії

12 Січня 2016
Аа Аа

Компанію Apple Inc. звинувачують в ухиленні від сплати корпоративного податку в розмірі 879 мільйонів євро за 2008-2013 роки, повідомляє REUTERS.

На думку Податкового агентства Італії, компанія зменшувала свій оподатковуваний дохід шляхом перенесення отриманих прибутків з джерелом походження з Італії на ірландську дочірню компанію.

Італійська податкова служба раніше підтвердила інформацію, опубліковану в La Repubblica, про врегулювання спору з Apple, проте відмовилася назвати суму такої домовленості.

Наразі залишаються відкриті судові провадження щодо трьох керівників Apple, а врегулювання покращить їх становище.

Apple є однією з декількох компаній, включаючи Google та Amazon, які стали об’єктами податкових розслідувань в Європі та за її межами. Європейська комісія зобов’язала Нідерландський уряд повернути Starbucks 30 мільйонів євро, отримані як плата за врегулювання податкового спору.

Apple тримає 181,1 мільярд доларів в офшорах, що становить більше, ніж будь-яка компанія США, і, за дослідженнями Комісії по цінних паперах і біржах США, повинна буде сплатити 59,2 мільярди доларів в якості податків, якщо захоче перевести гроші назад до США.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments