Американський штат Огайо дозволив сплачувати податки біткоїном

27 Листопада 2018 #Bitcoin
Аа Аа

Починаючи з понеділка, 26.11.2018, платникам податків штату Огайо надано право сплачувати окремі податки і збори біткоїном, про що повідомляє The Wall Street Journal. Головним лобістом цієї ініціативи став глава казначейства штату Джош Мендел.

За даними видання, платники податків, що бажають скористатись цим правом, повинні зареєструватись на офіційному сайті  «OhioCrypto.com», пройти процедуру ідентифікації та верифікації. У рамах тестової програми така можливість надана юридичним особам, однак згодом очікується поширення ініціативи й щодо фізичних осіб. Однак Bitcoin сам собою не став законним засобом платежів: казначейство штату технічно не приймає криптовалюту – платежі будуть автоматично конвертуватись сервісом BitPay в долари США і лише опісля зараховуватись на баланс казначейства.

Також  нововведення стосується лише тих податків і зборів, що зараховуються до бюджету штату.

На думку Мендела, ці відносини є взаємовигідними для усіх сторін, оскільки криптоентузіасти отримали можливість сплачувати податки в зручний для себе спосіб, а уряд штату заявив про свою прогресивність і готовність слідувати світовим тенденціям.

Таким чином, твердження про легалізацію біткоїну та  перехід платежів на криптовалюти є передчасними. Радше це елемент політичного піару та засіб збільшення надходжень до місцевого бюджету.

 

Джерело:

https://www.wsj.com/articles/pay-taxes-with-bitcoin-ohio-says-sure-1543161720

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments