Акциз у випадку продажу талонів на пальне: що каже ДФС?

ДФС України в листі від 12.07.2016 року № 15050/6/99-99-15-03-03-15 вкотре підтвердила свою позицію щодо реєстрації платником акцизного податку з реалізації пального (в рамках системи електронного адміністрування реалізації пального) та сплати акцизного податку особами, які здійснюють продаж талонів на пальне без фізичного відпуску пального. Так, у вказаному листі зазначено:

«Безпосередньо операції з передачі талонів на пальне перевізникам не є операціями з реалізації пального в розумінні абзацу другого п.п. 14.1.212  п. 14.1 ст. 14 Кодексу.

Оскільки відповідно до звернення Товариство забезпечує перевізників талонами на пальне та фактично не здійснює операції з реалізації пального, відповідно до абзацу другого п.п. 14.1.212 п. 14.1 ст. 14 Кодексу, воно не повинно реєструватись платником акцизного податку з реалізації пального та складати акцизні накладні».

Див. додатково:

Продаж пального через смарт-картки, талони та смс – ДФС визначилась з позицією

Хто та за яких умов сплачує акцизний податок при реалізації пального по талонах та смарт-картках?

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments

Останні новини:

Подання ліквідаційного Звіту про використання доходів неприбутковою організацією, - ДПС інформує

19 Жовтня 2020

Чи може ФОП надати запит на отримання довідки про доходи через електронні сервіси ДПС України ?

19 Жовтня 2020

Як отримати довідку про відсутність заборгованості в електронному вигляді для участі у тендері?

19 Жовтня 2020

Який порядок переходу на спрощену систему оподаткування для платників єдиного податку 1-3-ї груп?

19 Жовтня 2020

Як отримати витяг про стан розрахунків платників з бюджетом та фондами соціального та пенсійного забезпечення?

19 Жовтня 2020

Проведення розрахункових операцій в режимі офлайн: юридичні нюанси

19 Жовтня 2020

Закон № 466: формування податкового кредиту на підставі тимчасової митної декларації

19 Жовтня 2020

Неприбуткова організація продає товари (основні засоби): коли сплачується податок на прибуток?

19 Жовтня 2020