А Мінфін проти!

13 Липня 2016
Аа Аа

У Міністерстві фінансів виступили проти заміни податку на прибуток податком на виведений капітал. За підрахунками, впровадження такого податку може призвести до 32 мільярдів збитку.

Заміна податку на прибуток податком на виведений капітал може призвести до 32 мільярдів гривень втрат з бюджету України на рік, так як податок на виведений капітал за 2015 рік поповнив державну казну лише на 18 мільярдів гривень, а від податку на прибуток цього року планується отримати 50 мільярдів гривень. Про це сьогодні на круглому столі розповів заступник Міністра фінансів України Євген Капінус, повідомляє УНІАН.

Нагадуємо, що вчора Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на засіданні Уряду зазначив, що Мінфін до кінця цього місяця повинен підготувати та подати на розгляд Уряду законопроект щодо змін у сфері адміністрування податків, яким і передбачається заміна податку на прибуток податком на виведений капітал. Тоді Володимир Гройсман запевнив, що у Міністерстві фінансів розуміють формат законопроекту, який очікує отримати Кабмін.

Фото: newsnetwork.tv

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments