90% підприємств Києва, перевірка яких запланована на 2018 рік, – високого ступеня ризику (З. Лагутіна)

«Документальні планові перевірки проводяться на підприємствах, які мають, щонайменше, три ознаки ризиковості», – про це заявила Злата Лагутіна – заступник начальника ГУ ДФС у м. Києві під час зустрічі з бізнесом, яка нещодавно відбулась у стінах столичного фіскального управління.

Під час свого виступу Злата Володимирівна роз’яснила алгоритм проведення документальних перевірок та наголосила, що їх проводять здебільшого на підприємствах, які мають низку ознак ризиковості і зазначені у відповідному плані-графіку перевірок на рік.

«З метою підвищення готовності підприємців до такої перевірки напередодні їм надсилається повідомлення з визначенням дати початку проведення перевірки. Це робиться для того, щоб бізнес був готовий та мав можливість підготувати усі необхідні документи, що надаються для перевірки. Окрім того, у разі самостійного встановлення порушень міг їх виправити», – зауважила заступник начальника ГУ ДФС Києва.

Злата Лагутіна підкреслила, що з усіма відповідними нормативними документами та планом-графіком проведення перевірок на 2018 рік можна ознайомитися на сайті ГУ ДФС Києва.

Попередня стаття Наступна стаття