57% надходжень до державного бюджету забезпечено великими платниками податків, - К. Коренюк

Протягом січня-листопада поточного року великими платниками податків сплачено до державного бюджету 276,3 млрд грн. Це складає 57% загального збору по Україні. Порівняно з відповідним періодом минулого року сума надходжень зросла на 36,8 млрд грн, або на 15,4%.

Про це TaxLink розповів в.о. начальника Офісу великих платників податків ДФС Кирило Коренюк.

«Надходження від наших платників до бюджету з акцизного податку становить 96% від всіх надходжень по Україні, з податку на прибуток – 77,6%, з податку на додану вартість – 57,7%.  Такої результативності досягнуто за рахунок нашої ефективної співпраці та постійного удосконалення системи адміністрування податків та зборів в Офісі великих платників», – наголосив Кирило Коренюк.

Слід відмітити значний приріст платежів до бюджету в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (січень – листопад 2017) по податку на прибуток, який цього року склав 72,9 млрд грн, що на 46,5% більше минулорічного показника. 

За його словами, до зведеного бюджету збільшились надходження по податку на доходи фізичних  осіб із заробітної плати та єдиного соціального внеску.

Так за 11 місяців 2018 року надійшло більше 21 млрд грн податку з доходів фізичних осіб із заробітної плати, що на 31,3%, або на 5 млрд грн більше, ніж у відповідному періоді 2017 року.

Сплачено також близько 46 млрд грн єдиного соціального внеску, що майже на 9 млрд грн, або на 24 % більше минулорічних показників.

Такий ріст надходжень зумовлений зростанням виплати заробітної плати, на що в свою чергу вплинула робота в напрямку детінізації  ринку праці.

Посилення контролю за оформленням трудових відносин з боку Офісу, проводиться на виконання Урядового завдання щодо легалізації трудових відносин.

 

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments