4 травня завершується строк подання декларацій про майновий стан і доходи

04 Травня 2016
Аа Аа

Прес-служба ДФС України нагадала останні строки подання декларацій про майновий стан і доходи.

Сьогодні завершується строк подання податкових декларацій – декларування доходів, отриманих громадянами у 2015 році.

«Виконати свій конституційний обов’язок та подати декларацію про майновий стан та доходи платники податків мають до 4 травня. Саме цей день у 2016 році є останнім строком для подання податкових декларацій громадянами та особами, які проводять незалежну професійну діяльність», – зазначають податківці.

Для зручності платників податків ДФС на свята було подовжено роботу Центрів обслуговування платників. На травневі свята Центри обслуговування платників податків працювали 2–3 травня та продовжать працювати з 4 по 7 травня за звичайним робочим графіком.

Податковим законодавством установлено, що до 1 травня року, що настає за звітним – останній строк подання декларацій про майновий стан і доходи для громадян та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність. Однак, останній день строку подання податкової декларації припав на святковий день, тому останнім (операційним/банківським) днем, що настав за святковим днем, є 4 травня.

«У випадку, коли святковий або неробочий день збігається з вихідним днем, то відповідно до статті 67 КЗпП вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого», – пояснюють у ДФС України.

Звертаємось до користувачів та гостей TaxLink з закликом вчасно задекларувати свої доходи та пропонуємо це зробити через нашу податкову платформу.

Посилання на заповнення декларації:

http://taxlink.ua/ua/declaration/

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments