31 березня відбудеться III Форум «Трансфертне ціноутворення. Новації. Практика. Контроль»

16 Березня 2016
Аа Аа

31 березня в Києві відбудеться III щорічний Форум «Трансфертне ціноутворення. Новації. Практика. Контроль». Організатором найбільшого в Україні заходу щодо ТЦУ третій рік поспіль виступає ДП «Держзовнішінформ» за підтримки Державної фіскальної служби України. Партнерами заходу в цьому році стали лідери галузі надання послуг у сфері оподаткування  компанія КПМГ Україна, аудиторська компанія Baker Tilly, юридична компанія DLA Piper, компанія WTS Consulting та інші.

Значне посилення уваги податкових органів до операцій між пов'язаними особами, а також зміна законодавства в обґрунтуванні цінової політики в контрольованих операціях роблять трансфертне ціноутворення для багатьох українських компаній одним з пріоритетних питань.

У програмі Форуму зазначені такі питання:

 • поточні та перспективні зміни в Податковому кодексі з питань ТЦУ;
 • джерела для підтвердження цін для цілей ТЦУ;
 • практичні питання податкового контролю.

Окремо буде розглянуто новий інструмент при перевірці фіскальними органами – опитування співробітників і практичні поради фахівців із підготовки звітів і документації щодо ТЦУ. Практичними кейсами з вами поділяться найкращі трансфертологи «великої четвірки».

Серед доповідачів: заступник Міністра фінансів України Олена Макеєва, директор департаменту податкового і митного аудиту Державної фіскальної служби України (ДФСУ) Наталія Рубан, начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення управління податкового та митного аудиту ДФСУ Микола Мішин, представник компанії PWC Україна Ольга Трифонова, начальник управління методології податку на прибуток підприємств департаменту методологічної роботи з питань оподаткування ДФСУ Олексій Задорожний, директор ДП «Держзовнішінформ» Юрій Лазоренко, начальник управління галузевих досліджень ДП «Держзовнішінформ» Олег Мельник, представники аудиторських і юридичних компаній.

Нашу платформу представлятиме експерт Taxlink Юлія Лавреха з доповіддю на тему «Проблеми визначення контрольованих операцій​».

 Аудиторія – понад 110 представників великого вітчизняного бізнесу.

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Форуму «Трансфертне ціноутворення. Новації. Практика. Контроль» і приєднатися до обговорення проблемних питань стосовно ТЦУ.

 • Стратегічний партнер – компанія КПМГ Україна,
 • Консалтинговий партнер – компанія Baker Tilly,
 • Юридичний партнер – компанія DLA Piper,
 • Партнер сесії – компанія WTS Consulting,
 • Генеральний ТВ партнер – канал «Перший діловий»,
 • Генеральний новинний партнер – Інформаційне агентство «Інтерфакс-Україна»,
 • Генеральний медіа-партнер – ділова газета «Бухгалтерія»,
 • Офіційний друкований партнер –  ділова газета «Україна Бізнес Ревю»,
 • Діловий медіа-партнер – газета «Бізнес»,
 • Офіційні інформаційні партнери: діловий інформаційно-діловий портал  «Дело.ua», інформаційний портал DSNEWS.UA, діловий тижневик «Деловая Столица» та інформаційне агентство «Українські Новини».

З питань участі в конференції звертайтеся в ДП «Держзовнішінформ» до Аліси Перковської, perkovskaya@dzi.gov.ua, +38 (044) 391-34-91.

Подробиці на сайті http://transfer-pricing.dzi.gov.ua

До зустрічі на Форумі!

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments