3 2017 року польські малі підприємства будуть сплачувати податок на прибуток за ставкою 15 %

22 Червня 2016
Аа Аа

У Польщі зменшать ставку податку на прибуток для малих підприємств з 19 % до 15 %, повідомляє Радіо Польща.

Урядом Польщі прийнято законопроект про встановлення податку на прибуток для малих підприємств на рівні 15 %. Про це стало відомо зі слів Прем'єр-міністра Польщі Беати Шидлов. Вона зазначила, що документ ймовірно буде розглянутий найближчим часом, а з 1 січня наступного року набуде чинності.

 «Це рішення, яке повинно дати можливість малому бізнесу процвітати, накопичувати капітал для свого розвитку, зміцнювати свої позиції на ринку. Це рішення також допоможе виконати принцип, який ми прийняли в нашій економічній програмі, про те, що малі підприємства стали середніми, середні – великими і великі проекти на нашому ринку мали можливість конкурувати з найбільшим компаніями на світових ринках», – сказала Прем'єр-міністр Польщі Беата Шидлов.

Законопроект передбачає встановити 15 відсотковий податок на прибуток для тих підприємців, які мають прибуток від продажу до 1,2 млн євро на рік.

На сьогодні у Польщі встановлено ставку 19 % податку на прибуток (для всіх підприємців).

«Такий рівень податку дискредитує малі сімейні фірми без підтримки іноземного капіталу», – повідомляють у польському Мінфіні.

У відомстві провели аналіз, за результатами якого було зазначено, що заощаджені кошти можуть допомогти малим підприємствам розвиватися.

При цьому, польські аналітики наголошують на тому, що надходження до бюджету скоротяться приблизно на 60 млн євро.

У Мінфіні кажуть, що вже вирішили як покрити збитки – чиновники пропонують ущільнити податкову систему Польщі.

Попередня стаття Наступна стаття
comments powered by HyperComments