Переклади законодавства іноземних держав тепер на Taxlink
17.12.2015
Аа Аа
Переклади законодавства іноземних держав тепер на Taxlink

Платформа Taxlink вперше пропонує Вашій увазі переклади податкового законодавства країн-членів Європейського Союзу російською мовою та, власне, закони мовою оригіналу з останніми змінами.

Наразі в базі доступними є положення про податок на додану вартість таких країн як Австрія, Німеччина, Франція, Люксембург, Бельгія, Велика Британія, Нідерланди, Греція, Кіпр, Італія, Мальта, Швеція, Фінляндія, Чехія, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Польща, Молдова та Казахстан. 

Також у вільному доступі є переклади українською мовою рішень Європейського суду з прав людини з найрезонансніших справ податкового характеру.

Наша команда впродовж тривалого часу досліджувала особливості та специфіку європейського податкового законодавства. Нашим здобутком у цій фундаментальній справі стали аналіз, дослідження та переклад сучасних нормативно-правових актів країн-членів ЄС та їх адекватна інтерпретація з огляду на відсутність більшості відповідників у національному податковому законодавстві.

Наші експерти готові надати коментарі та відповіді на будь-які запитання стосовно ПДВ країн Європи та індивідуально проаналізувати конкретну справу.

Перелік країн постійно оновлюється, тож слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Відправити
Розділи та сервіси TaxLink ( 0 )
Залишiть свiй коментар
Опублікувати
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію