Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Журнал
}
26.09.2015 Про міфи та легенди вітчизняного оподаткування

Сюди належать міф про поганий закон, який можна не виконувати, і про поганого чиновника, якого можна звільнити тільки на підставі підозри, і про політичних туристів, як рецепти миттєвого оздоровлення української держави, і про наявність грошей у сусіда, як обов'язкову ознаку його злодійства, і про вміння красиво та голосно говорити, як ознаку розуму, і багато-багато іншого...

Зображення: espreso.tv

30.10.2015 В поисках справедливого решения. Европейский суд дает зеленый свет для биткоина

22 октября Европейский суд постановил, что операции, связанные с куплей-продажей криптовалют за фиатные деньги, не облагаются налогом на добавленную стоимость (дело С-264/14). Указанное решение является обязательным для всех субъектов правоприменения на территории Европейского союза.

17.12.2015 Переклади законодавства іноземних держав тепер на Taxlink

Платформа Taxlink вперше пропонує Вашій увазі переклади податкового законодавства країн-членів Європейського Союзу російською мовою та, власне, закони мовою оригіналу з останніми змінами.

Наразі в базі доступними є положення про податок на додану вартість таких країн як Австрія, Німеччина, Франція, Люксембург, Бельгія, Велика Британія, Нідерланди, Греція, Кіпр, Італія, Мальта, Швеція, Фінляндія, Чехія, Болгарія, Хорватія, Угорщина, Польща, Молдова та Казахстан. 

12.01.2016 Переклади рішень Європейського суду з прав людини тепер на Taxlink

Нарешті! Платформа Taxlink пропонує Вашій увазі переклади рішень Європейського суду з прав людини, які так чи інакше стосуються питань оподаткування. Вперше в одному місці сконцентрована така кількість перекладів рішень ЄСПЛ з податкових спорів, яка містить не лише офіційні тексти, але і доробки професійних перекладачів та юристів.

18.02.2016 О налоге на Google

У Google начались проблемы. Сначала в Великобритании (донасчитали 185 млн. долл.), потом во Франции (донасчитали 1 млрд. евро), а теперь уже и в Италии (200 млн. евро).

По мнению властей, международная корпорация уклоняется от налогообложения, используя налоговые юрисдикции с разным уровнем налогового давления. Т.е. речь идет о трансфертном ценообразовании.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити