Податкові зміни 2020: Нові виклики та рішення

24 Лютого 2020
Аа Аа
 

2020 рік запам’ятається  найбільшими податковими змінами за часів незалежної України. І хоч основних змін зазнають саме міжнародні аспекти оподаткування, але важливі нововведення не оминуть й інших аспектів податкового законодавства.

Почесні гості семінару, які брали безпосередню участь в розробці законопроекту 1210, поділяться своїм баченням податкових пріоритетів на 2020 р., а також планами щодо додаткових податкових змін у 2020 році. А практикуючі юристи, які мають досвід застосування правил КІК, BEPS та MLI, нададуть практичні рекомендації щодо  управління податковими ризиками та поділяться підходами до можливих податкових рішень.

 

 ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЕМІНАР

Дата семінару:

24 лютого 2020 р

Реєстрація учасників:

8:30 – 9:30

Початок семінару:

9:30

Закінчення семінару:

17:00

Місце проведення:         

м. Київ, DEPO Конференс-Хол, вул. Антоновича 50 , 3 хв. від ст. метро "Олімпійська"

Реєстрація:

до 23:59 22 лютого 2020 р.

Програма семінару:       

 Програма семінару.pdf

Почесні гості

Данило Гетманцев - голова комітету ВР України з питань фінансів, податкової та митної політики
Віта Форсюк – провідний експерт з питань оподаткування, учасниця групи експертів по роботі над законопроектом 1210  

Провідні доповідачі

Олег Чайка - партнер та керівник практики міжнародного оподаткування юридичної групи JURIMEX
Андрій Реун – партнер та керівник податкової практики юридичної фірми EVRIS

Плата 

 Учасники

Реєстрація з

19.02.2020 по 22.02.2020

1 учасник від компанії

3,000 грн.

2 та більше учасників від компанії

2,250 грн.

Підписники Taxlink*

1,750 грн.

Підписники Taxlink – чинні підписники чи працівники таких підписників на тарифні пакети Taxlink строком на 6 місяців чи
більше, а саме: Індивідуальні пакети (Професійний, Селебріті та 
VIP), та Корпоративні пакети (Професійний+, Селебріті+ та VIP+)

Важлива інформація

Учасники семінару будуть забезпечені обідом з 14 до 15 години.

До початку та після закінчення семінару, а також у перерві з 11:45 до 12:00 учасники зможуть насолодитися кавою, напоями, тістечками та неформальним спілкуванням з іншими учасниками семінару та доповідачами.

Якщо Ви бажаєте організувати безкоштовну особисту зустріч з доповідачами від JURIMEX чи EVRIS,  просимо зазначити про це в реєстраційній формі, чи надіслати відповідне повідомлення на електронну пошту: info@taxacademy.com.ua                                                                    

Якщо у Вас виникнуть питання щодо участі в семінарі, просимо звертатись за телефоном +38 (044) 334 61 07, або на електронну адресу info@taxacademy.com.ua.

Організатор та партнери залишають за собою право відмовити у реєстрації при відсутності вільних місць, або з інших поважних причин у відповідності до їх вимог та політик щодо проведення заходу.

***

Надіславши заповнену  реєстраційну анкету учасника заходу, я надаю добровільну згоду ГО «ТАКСАКАДЕМІ» (далі – «Організатор») на здійснення будь-яких дій в інформаційно-телекомунікаційній системі або у картотеці (далі – «обробка») щодо вказаних мною у формі реєстрації, в електронному листуванні або переданих мною іншим способом персональних даних, з метою поширення, час від часу, запрошень на інші заходи, тематичних розсилок або іншої інформації, пов’язаної з діяльністю Організатора, за допомогою електронної пошти, SMS-повідомлень, телефонного або інших засобів зв’язку. Згода надається мною на весь термін, необхідний для досягнення мети обробки, або до моменту відкликання мною згоди шляхом надсилання повідомлення на електронну адресу: info@taxacademy.com.ua Я також надаю добровільну згоду на обробку моїх персональних даних партнерами заходу (ТОВ "ЮРІМЕКС", ТОВ "ЮФ "ЕВРІС", ТОВ "Текслінк", ТОВ "Бітлекс") для мети обробки і протягом терміну, визначених вище.

 

Попередня подія Наступна подія