Презентація бестселера “Трансфертне ціноутворення в Україні”

20 Травня 2019
Аа Аа

 

Незабаром ринок юридичної фахової літератури поповниться черговим бестселером від видавництва "Юрінком Інтер" - "ТРАНСФЕРТНЕ ЦІНОУТВОРЕННЯ В УКРАЇНІ". Робота присвячена 15-річчю юридичної компанії Jurimex,  авторами виступили практики юристи Таисия Дуда, Danil Getmantsev та  керівник групи трансфертного ціноутворення KPMG Николай Мишин.

Ця книга присвячена правовому регулюванню трансфертного ціноутворення в Україні.
Не викликає сумніву те, що мінімізація оподаткування транснаціональними корпораціями є питанням, яке залишається в центрі уваги міжнародної спільноти протягом останніх десятиліть. Для запобігання цьому були розроблені, зокрема, і правила трансфертного ціноутворення.

З огляду на це книга загострює увагу читача на підставах контрольованості операцій, що передбачені національним законодавством.
У монографії описані загальні засади визнання операцій контрольованими та особлива увага зосереджена на «якісних» підставах контрольованості операцій.

У книзі відображені проблеми, які виникли на практиці у зв’язку із застосуванням відповідних положень ст. 39 Податкового кодексу України та які знайшли своє відображення в судовій практиці. Зокрема,  це стосується спорів про операції за участю комісіонера та застосування так званих переліків низькоподаткових юрисдикцій.
Пильна увага була приділена податковому контролю за встановленням відповідності умов контрольованих операцій принципу “витягнутої руки”.

Також на сторінках цієї книги розкриті питання такого важливого інституту трансфертного ціноутворення, впровадженого в національне законодавство, як попередні угоди про ціноутворення, які безумовно є дуже ефективним інструментом мінімізації ризиків, пов’язаних із трансфертним ціноутворенням, та дозволяють  платникам податків завчасно досягти більшої визначеності під час взаємодії з податковими органами щодо використання методів трансфертного ціноутворення, а податковим органам зменшити адміністративні витрати, пов’язані з проведенням контролю за трансфертним ціноутворенням.

Важливою перевагою цієї книги є те, що аналогів розбору теми ціноутворення у викладеному контексті на українському ринку не існує.

Відкрито попереднє замовлення -20 % -
https://bit.ly/2Ufnsym

Попередня подія Наступна подія