Проект Закону про внесення змін до розділу ХХ "Перехідні положення" Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку електромобілів)

Проект Закону 19.07.2016

Проект

 

Вноситься народним депутатом України

Опанасенко О.В.

З А К О Н  У К Р А Ї Н И

 

Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку електромобілів в Україні)

________________________________

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є :

 

І. Внести до розділу XX “Перехідні положення” Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., №№ 13-17, ст. 112) наступні зміни:

1. Підрозділ 1 доповнити пунктом 10 такого змісту:

"10. Тимчасово, до 1 січня 2020 року, платник податку має право включити до витрат, дозволених до включення до податкової знижки, вартість придбаного на території України транспортного засобу, оснащеного виключно електричним двигуном, що класифікується у товарній підпозиції 8703 90 згідно з УКТ ЗЕД у розмірі, що не перевищує суму оподатковуваного доходу платника податків, визначеного з урахуванням положень пункту 164.6 статті 164 цього Кодексу та відображеного в річній податковій декларації.

Право на включення до податкової знижки суми, розрахованої згідно з цим пунктом, надається платнику податку протягом одного календарного року лише на придбання одного транспортного засобу, який вперше реєструється в Україні відповідно до законодавства, незалежно від наявності або відсутності іноземних актів державної реєстрації".

2. Підрозділ 5 доповнити пунктом 42 такого змісту:

“42. Тимчасово, до 1 січня 2020 року, звільняються від оподаткування акцизним податком операції із ввезення на митну територію України транспортних засобів, оснащених виключно електричними двигунами, що класифікуються у товарній підпозиції 8703 90 згідно з УКТ ЗЕД”.

ІІ. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування і діє до 1 січня 2020 року.

2. Кабінету Міністрів України у місячний строк з дня набрання чинності цим Законом прийняти рішення, спрямовані на виконання цього Закону, та привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Голова Верховної Ради                                                       

           України

comments powered by HyperComments
close icon
Замовити персональну презентацію