№ 4-мтп
Скачати:
Звіт про використання та запаси палива № 4-мтп (річна)

В цілях здійснення державних статистичних спостережень та обліку інформації щодо енергетичних матеріалів та продуктів переробки нафти, котрі є в залишку, а також даних щодо використання їх застосовують Звіт про використання та запаси палива (форма 4-мтп).

 

Бланк форми Звіту про використання та запаси палива" затверджений Наказом Держстату України від 31.08.2016. № 134 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики енергетики".

 

Відповідно до Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» та Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік, затвердженого наказом Держстату від 20.12.17 р. № 330 (далі – Табель) Звіт про використання та запаси палива за формою № 4-мтп подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, які використовують та/або мають у запасах паливо.

 

Звіт необхідно подати до територіального органу Держстату не пізніше 28 лютого року, наступного за звітним періодом.

 

Варто зауважити: відомості, котрі отримано органами держстатистики від респондентів, адміністративні відомості стосовно респондентів, котрі одержано статистичними органами від органів, котрі вчиняють діяльність, що пов’язана зі збиранням та використанням адміністративних даних, розуміють як конфіденційну інформацію, котру охороняє Закон та котру використовують тільки зі статистичною ціллю в зведеному знеособленому вигляді. Поширення такої інформації щодо певного респондента забороняється законодавством. 

 

Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

 

 Пов'язані роз'яснення:

 
Пов'язана аналітика:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію