№ 4-мтп
Скачати:
Звіт про використання та запаси палива № 4-мтп (місячна)

Бланк форми Звіту про використання та запаси палива затверджений Наказом Держстату України від 31.08.2016. № 134 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики енергетики".

 

 Відповідно до Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» та Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік, затвердженого наказом Держстату від 20.12.17 р. № 330 (далі – Табель) Звіт про використання та запаси палива за формою № 4-мтп подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, які використовують та/або мають у запасах паливо. 

 

Звіт необхідно подавати до територіальних органів Держстату, не пізніше 4-го числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

Варто зауважити: відомості, котрі отримано органами держстатистики від респондентів, адміністративні відомості стосовно респондентів, котрі одержано статистичними органами від органів, котрі вчиняють діяльність, що пов’язана зі збиранням та використанням адміністративних даних, розуміють як конфіденційну інформацію, котру охороняє Закон та котру використовують тільки зі статистичною ціллю в зведеному знеособленому вигляді. Поширення такої інформації щодо певного респондента забороняється законодавством. 

 

Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення

 

Пов'язані роз'яснення:

Роз'яснення Державної служби статистики України № 17.4-12/26 від 10.07.2018 щодо форм державного статистичного спостереження № 4-мтп "Звіт про використання та запаси палива" 

 
Пов'язана аналітика:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію