№ 1-ПО
Скачати:
Звіт про поставку (закупівлю) продукції (товарів, послуг) за державним оборонним замовленням № 1-ПО (зведена) (місячна)

Форму № 1-ПО (зведена) (місячна) "Звіт про поставку (закупівлю) продукції (товарів, послуг)" (надалі - Звіт) за державним оборонним замовленням затверджено Наказом Держстату від 09.07.2018 № 140. 

 

Звіт мають подати  Держстату міністерства та інші центральні органи виконавчої влади - державні замовники, яким постановою Кабінету Міністрів України затверджені завдання державного оборонного замовлення за напрямами: поставка, ремонт та модернізація озброєння, військової та спеціальної техніки не пізніше 15 числа місяця, наступного за звітним.

 

Укладення державних контрактів з оборонного замовлення здійснюється державними замовниками з урахуванням затверджених основних показників оборонного замовлення шляхом визначення на конкурентних засадах виконавців серед суб'єктів господарської діяльності, якщо інше не передбачено законами України "Про публічні закупівлі" та "Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони"​ .

 

Регулювання поставки продукції за державним оборонним замовленням передбачено Законом України "Про державне оборонне замовлення" від 03.03.1999 року №  464-XIV.

 

Пов'язані роз'яснення:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію