№ 11-мтп
Скачати:
Звіт про постачання та використання енергії № 11-мтп (річна)

Бланк форми Звіту про використання та запаси палива затверджений Наказом Держстату України від 31.08.2016. № 134 "Про затвердження форм державних статистичних спостережень зі статистики енергетики".

 

 Відповідно до Закону від 17.09.92 р. № 2614-XII «Про державну статистику» та Загального табелю (переліку) форм державних статистичних спостережень на 2018 рік, затвердженого наказом Держстату від 20.12.17 р. № 330 (далі – Табель) Звіт про постачання та використання енергії за формою № 4-мтп подають юрособи, відокремлені підрозділи юросіб, які відпускають та/або використовують тепло- та електроенергію. 

 

Звіт необхідно подавати до територіальних органів Держстату не пізніше 28-го лютого року, наступного за звітним періодом.

 

Варто зауважити: відомості, котрі отримано органами держстатистики від респондентів є конфіденційною інформацією. Конфіденційність статистичної інформації забезпечується статтею 21 Закону України "Про державну статистику".

 

Порушення порядку подання або використання даних державних статистичних спостережень тягне за собою відповідальність, яка встановлена статтею 186-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення

 

Пов'язані роз'яснення:

Роз'яснення Державної служби статистики України від 10.07.2018 р. № 17.4-12/27  щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 11-мтп (річна) "Звіт про постачання та використання енергії"  

 
Пов'язана аналітика:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію