№1-ЕІО
Скачати:
Звіт про експорт/імпорт продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання форма № 1-ЕІО (місячна)
Форму № 1-ЕІО (місячна) "Звіт про експорт/імпорт продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання" (надалі - Звіт) затверджено Наказом Держстату від 09.07.2018 № 140.
 
Звіт зобов'язані подавати:
- юридичні особи, які здійснювали експорт/імпорт продукції військового призначення та подвійного використання за дозволами Державної служби експортного контролю України на право здійснення відповідної міжнародної передачі товарів, послуг;
 

- фізичні особи-підприємці, які здійснювали експорт/імпорт продукції військового призначення та подвійного використання за дозволами Державної служби експортного контролю України на право здійснення відповідної міжнародної передачі товарів, послуг.

 

Особи зобов'язані подати 2 примірники Звіту територіальному органу Держстату не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним.

 

Увага в додатках форма звіту для ФОП та ЮО.

 
Пов'язані роз'яснення:

Роз'яснення Державної служби статистики України № 17.4-12/23 від 09.07.2018 щодо показників форми державного статистичного спостереження № 1-ЕІО (місячна) "Звіт про експорт/імпорт продукції (товарів, послуг) військового призначення та подвійного використання 

 

Пов'язані аналітики:
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію