№ 1-відходи
Скачати:
Утворення та поводження з відходами за 20__ рік (форма №1-відходи)

Всі речовини, матеріали та предмети, що є результатом процесу виробництва (споживання), а також товари, що втратили свої властивості щодо споживання і не вже не передбачаються для використання за місцем, де вони утворилися, та від яких їх власник позбувається, утилізуючи або видаляючи, вважаються відходами.

 

В свою чергу, під поводження з відходами розуміються будь-які дії, що направлені на запобігання утворенню відходів, їх збирання, зберігання і т.д., включаючи здійснення контролю за такими операціями.

 

Поводження з відходами є об’єктом державних статистичних спостережень, що передбачає собою звітування певними особами перед відповідним державним органом статистики.

 

Так, юридичні особи, відокремлені підрозділи юридичних осіб, діяльність яких  пов’язана з утворенням,  поводженням  з відходами І-IV класів  небезпеки,  за переліком, визначеним органами державної статистики зобов'язані подавати до територіальних  органів Державної служби статистики України (далі – Держстат) звіт за формою № 1-відходи «Утворення та поводження з відходами» до 28 лютого року наступного за звітним. 

 

Форму  № 1-відходи "Утворення та поводження з відходами за 20__ рік"​ затверджено Наказом Держстату України від 19.08.2014 № 243.

 

Пов'язані роз'яснення:

Роз'яснення Державної служби статистики України від 02.11.2018 р. N 17.4-12/42 щодо форми державного статистичного спостереження N 1-відходи (річна) "Утворення та поводження з відходами" 

 

Пов'язані аналітики:

У чому полягає суть розміщення відходів? Чи є перебування відходів на території платника податків їх розміщенням?

 

Як практично провести інвентаризацію відходів на підприємстві?  

 

Що таке побутові відходи? 

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію