форма № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) для фізичних осіб - підприємців
Скачати:
Про продаж світлих нафтопродуктів і газу (форма № 1-торг (нафтопродукти) (місячна)) для фізичних осіб - підприємців

З метою подальшого вдосконалення державного статистичного спостереження зі статистики внутрішньої торгівлі й отримання повної, всебічної та об'єктивної статистичної інформації, Наказом Державної служби статистики України затверджено форму державного статистичного спостереження № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу".

Форма № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу" вводиться в дію, починаючи зі звіту за січень 2019 року. 
 
Цим Наказом визнано таким, що втратив чинність, із 01 лютого 2019 року наказ Держстату від 11 грудня 2015 року № 351 "Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу".
 
Звертаємо увагу, що Наказом передбачено дві форми: для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, які певним
 
Форма № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу", яка поширюється на юридичних осіб, подається зазначеними суб'єктами до територіального органу Держстату не пізніше 4 числа місяця, наступного за звітним.
- Форма № 1-торг (нафтопродукти) (місячна) "Про продаж світлих нафтопродуктів і газу", яка поширюється на фізичних осіб-підприємців подається до територіального органу Держстату не пізніше 4 числа місяця, наступного за звітним.
 
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію