Скачати:
Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України

Звіт щодо сплати заборгованості зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України (надалі - Звіт) від  подається за формою, затвердженою Постановою правління Фонду соціального страхування України  від 12.12.2018  № 28.

 

Звіт заповнюється страхувальниками, починаючи зі звіту за I квартал 2019 року, та подається до повного її погашення відділенням робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України щокварталу до 10 квітня; 10 липня; 10 жовтня; 15 січня. Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками.

 

Страхувальники, які мають заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та/або на загальнообов'язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, подають до відділень робочих органів виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України за своїм місцезнаходженням (місцем проживання) Звіт по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України.

 

Звіт заповнюється страхувальниками, починаючи зі звіту за I квартал 2019 року, та подається до повного її погашення  щокварталу до 10 квітня; 10 липня; 10 жовтня; 15 січня. Звіт складається наростаючим підсумком з початку року в гривнях з копійками.

 

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання, що пов'язане зі зміною адміністративно-територіальної одиниці у звітному періоді, звітність за цей звітний період (з першого до останнього календарного числа звітного періоду) страхувальник подає до відділення робочого органу виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, що відповідає новому місцезнаходженню (місцю проживання).
 

Пов'язані роз'яснення:
Методичні рекомендації від 05.02.2019 щодо заповнення Звіту по заборгованості страхувальника зі сплати страхових коштів до Фонду соціального страхування України

 

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію